Witajcie w świecie Marcellino

Marcellino oferuje szeroką gamę artykułów dla niemowląt , dzieci, a także dorosłych.Staramy się sukcesywnie poszerzać nasz asortyment tak aby można było u nas skompletować całą wyprawkę dla noworodka ale również mamy. Tworząc kolekcję staramy się aby była różnorodna . Stawiamy również na prostotę , tak aby elementy zakupione u nas w sklepie pasowały do innych,które posiadacie już w domu. Wszystkie nasze produkty szyte są ręcznie w Polsce przy zachowaniu najwyższych norm jakości, z dbałością o detale oraz wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów.Dzięki tamu ,że współpracujemy z małymi,rodzinnymi firmami mamy możliwość doglądania produkcji na każdym etapie.

A teraz od początku …

Nasz początek to rok 2012 kiedy na świat przyszła nasza córka Lenka.To wtedy powstał pomysł na założenie sklepu z artykułami dla dzieci . Czas mijał ,a pomysł otworzenia gdzieś tam kiełkował w naszej głowie ,aż do momentu narodzin naszego syna Marcela w 2015r. W tym samym roku powstały tez pierwsze prototypy. Na rok 2019roku planowaliśmy otwarcie sklepu internetowego ale złośliwości losu skutecznie nam to uniemożliwiły. Tak więc z majem 2021 ruszyliśmy ze sprzedażą internetową. W naszej ofercie znajdziecie dresy dla kobiet,piżamy ale także akcesoria kąpielowe (ręczniki,turbany do osuszania włosów ,myjki) . Pościel czy niebanalne kombinezony dla dzieci Rabbit. Staramy się aby wszystkie produkty były jak najlepszej jakości .Takie jak sami byśmy chcieli otrzymać .

Bezpieczeństwo naszych małych klientów jest dla nas najważniejsze dlatego stawiamy na najlepsze jakościowo tkaniny,które mają wszystkie wymagane certyfikaty. Są one delikatne i jednocześnie wytrzymałe. Posiadają certyfikat GOTS, Oeko-Tex 100 Standard w Klasie gatunku 1 .